Slider Scouts APK dla Android

(1)
  • Status APK

Recenzja Softonic

Darmowy program dla systemu Android, stworzony przez Flipline Studios.

Slider Scouts to darmowa gra mobilna, która pozwala Ci budować i eksplorować oddział sliderów. Ta gra da Ci wspaniałą okazję do zbudowania własnej armii i walki z innymi graczami w bitwach PvP wieloosobowych.

Jeśli interesują Cię darmowe gry wieloosobowe, będziesz mógł znaleźć wiele zabawy i konkurencyjnej rozgrywki w bitwach PvP wieloosobowych.

Możesz zbudować nowy oddział sliderów, rekrutując nowych harcerzy i używając ich w bitwach PvP.

Możesz także zbudować nowy dom i udekorować go nowymi meblami.

Ta gra da Ci wspaniałą okazję do eksploracji świata i odkrywania nowych ziem.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Slider Scouts APK dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.0.8

(1)
  • Status APK

Opinie użytkowników o Slider Scouts

Czy próbowałeś Slider Scouts? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.